خدمات مهاجرت تحصیلی

درخواست مشاوره رایگان

جهت ثبت درخواست شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید.

 • Hidden
 • Hidden

سوالات متداول:

 1. خلاصه ارزش پیشنهادی سرویس ارائه شده دانشگاه کجا برم چیست؟

زمانی که قصد مهاجرت دارید داشتن یک پروفایل منسجم اهمیت زیادی دارد، دانشگاه کجا برم با یک رزومه (CV) به خوبی طراحی شده، یک SOP و یا Cover letter به خوبی نوشته شده و یک پورتفولیو با جزئیات بالا برای به دست آوردن بهترین موقعیت تحصیلی‌ یا شغلی‌ به شما کمک خواهد کرد.

 1. چه کسی سرویس انتخابی من را انجام میدهد؟

سرویس انتخابی شما توسط تیم متخصصان ما که فارغ التحصیل دانشگاه های برتر آمریکا و کانادا می باشند و به صورت مستمر در امور مشابه سرویس های ارائه شده فعالیت دارند انجام می پذیرد.

 1. چگونه می توانم با متخصصی که کارم را انجام می دهد در ارتباط باشم؟

از سمت دانشگاه کجا برم به صورت مستمر بین شما و متخصص مربوطه کنفرانس های مجازی و گذاشته خواهد شد تا هر آنچیزی که به بهبود سطح سرویس های انتخابی شما کمک می کند را به بحث و تبادل نظر قرار دهید.

 1. چه مدارکی و به چه صورت آنها را ارسال کنم؟

بعد از انتخاب سرویس مورد نظر خود (و یا سرویس های مورد نظر خود)، از طرف تیم پشتیبانی دانشگاه کجا برم برای ارسال مدارک با شما تماس گرفته خواهد شد. مدارکی از قبیل تحصیلی،  کاری، ادعاهای مهارتی و پیروزی های با ارزش، سطح زبان و هر آنچه موفقیت های شما را برجسته کند نیاز می باشد که نحوه آماده سازی آنها برای شما تشریح خواهد شد. در کنفرانس هایی که بین شما و متخصص گذاشته می شود اهمیت سوابق شما برایتان تشریح خواهد شد.

 1. چه مدت زمانی برای آماده سازی سرویس انتخابی من نیاز می باشد؟

پس از دریافت مدارک مورد نظر از شما، زمانی بین 5 تا 10 روز متناسب با نوع سرویس انتخابی شما زمان لازم است تا متخصصان ما خدمات مورد نظر را آماده سازی نمایند.

 1. هزینه سرویس ها و نحوه پرداخت آن به چه صورت خواهد بود؟

نحوه دریافت هزینه در دو مرحله انجام می گیرد. 50 درصد هزینه پس از عقد قرارداد و مابقی در زمان تحویل کار به شما دریافت می گردد. هزینه نیز بستگی به سرویس انتخابی شما دارد که از 495 هزار تومان شروع می شود. پس از ثبت درخواست سرویس مورد نظر، تیم پشتیبانی دانشگاه کجا برم جزئیات بیشتر را متناسب با سرویس های انتخابی به شما توضیح خواهند داد.

 1. چگونه از کیفیت سرویس دریافتی مطمئن باشم؟

تیم متخصصی که سرویس شما را انجام می دهند از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار هستند و سال های زیادی در این زمینه فعالیت دارند و همه تمام تلاش خود را می کنند که سرویس شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

 1. آیا پس از دریافت سرویس انتخاب ام امکان اصلاحات وجود دارد؟

بله، از آنجایی که هدف دانشگاه کجا برم رضایت و موفقیت متقاضیانش می باشد، درصورتی که پس از دریافت سرویس خود در آن احساس نیاز به تغییرات و یا اصلاحات داشتید، این کار بدون دریافت هزینه و در اسرع وقت توسط ما انجام خواهد شد.

 1. آیا پس از دریافت سرویس نیز امکان کنفرانس با متخصصی که کارم را انجام داده دارم؟

بله، پس از آماده سازی و ارسال سرویس انتخابی برای شما، در یک کنفرانس متخصص مربوطه فعالیتی که انجام داده است را برای شما تشریح می نماید و شما می توانی به جواب همه سوالات خود برسید.

 1. آیا از خارج از کشور هم امکان پرداخت هزینه سرویس های دانشگاه کجا برم وجود دارد؟

بله، شما می توانید از سیستم پرداخت ارزی که توسط تیم پشتیبانی دانشگاه کجا برم در اختیار شما قرار داده می شود برای پرداخت های خود استفاده نمایید.

نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

با ما تماس بگیرید